30 Lis Wyśpiewany sukces

„Artysta jest niczym bez talentu, a talent jest niczym bez pracy” (E. Zola)Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Ewelina Robaszewska z klasy 2h, została finalistką VII Edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie. Ewelina zajęła zaszczytne 3 miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych. Warto dodać, że w konkursie wzięło udział wielu utalentowanych młodych ludzi z Leszna i regionu, których niezwykłe umiejętności poddane zostały ocenie profesjonalnego jury.

Ewelina jest osobą niesłychanie skromną i nieszukającą rozgłosu. Jej wrażliwość muzyczną i przepiękny wokal mieliśmy okazję poznać na szkolnych koncertach, które uświetniała swymi występami, działając w sekcji artystycznej Samorządu Uczniowskiego w ubiegłym roku szkolnym. Dbająca o każdy detal,  na próbach zawsze wytrwale i z pokorą pracowała nad ekspresją i głosem, chętnie podejmowała wyzwania i zmierzała się z trudnymi utworami.

Zwycięstwo w konkursie talentów jest dla Eweliny powodem do dumy i satysfakcji. W naszych oczach Ewelina jest wzorem i inspiracją dla innych.

Droga Ewelino, gratulujemy sukcesu i wierzymy, że Twoja determinacja i upór w dążeniu do perfekcji pozwolą Ci rozwijać swój talent i realizować kolejne cele i marzenia 😉

KOLEŻANKI I KOLEDZY ORAZ NAUCZYCIELE EKONOMIKA

Słodki proces produkcyjny
DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE!