REKORDY SZKOŁY UZYSKANE PODCZAS ZAWODÓW MIĘDZYSZKOLNYCH

PŁYWANIE – dziewczęta:
1. Waśkowiak Maria – 25m stylem motylkowym – 0:21,50 (1998)
2. Jurga Agata – 50m stylem dowolnym – 0:34,56 (1999)
3. Jurga Agata – 100m stylem dowolnym – 1:18,62 (1999)
4. Skopińska Małgorzata – 50m stylem klasycznym – 0:49,97 (1999)
5. Waśkowiak Maria – 50m stylem grzbietowym – 0:46,92 (1998)
6. Wojtkowiak Dominika – 50m stylem motylkowym – 0:46,70 (2003)
Sztafeta dziewcząt – 4x50m stylem dowolnym – 2:46,72 (1999)

 

LEKKOATLETYKA – dziewczęta:
1. Modrzyńska Joanna – 100m – 0:14,40 (1998)
2. Skorlińska Anna – 200m – 0:31,12 (1999)
3. Romanowska Joanna – 400m – 0:65,72 (2005)
4. Naskręt Magdalena – 800m – 2:51,31 (1997)
5. Kuik Anna – 1500m – 5:50,95 (2011)
6. Traczewska Aleksandra – skok w dal – 5,06m (2009)
7. Sadowska Hanna – skok wzwyż – 130cm (1999)
8. Jarczewska Martyna – kula – 11,38m (2015)
9. Szlafka Magdalena – oszczep – 28,52m (2010)
10. Domańska Marzena – dysk – 23,74m (2004)
Sztafeta 4x100m – 0:56,47 (1999)

PŁYWANIE – chłopcy:
1. Masłowski Łukasz – 50m stylem dowolnym – 0:29,07 (2003)
2. Sztor Paweł – 50m stylem klasycznym – 0:37,40 (2003)
3. Masłowski Łukasz – 50m stylem motylkowym – 0:34,70 (2003)
4. Przydrożny Krzysztof – 100m stylem klasycznym – 1:29,51 (1999)
5. Ambrowczyk Piotr – 50m stylem grzbietowym – 0:38,60 (2003)
Sztafeta chłopców – 4x50m stylem dowolnym – 2:11,10 (2003)

 

LEKKOATLETYKA – chłopcy:
1. Staniewski Mateusz – 100m – 0:11,68 (2000)
2. Kulas Marcin – 110pp – 0:16,54 (2007)
3. Włodarczyk Przemysław – 200m – 0:23,59 (1999)
4. Taterski Fabian – 400m – 0:53,22 (2005)
5. Wasielewski Sebastian – 800m – 2:01,30 (2015)
6. Wasielewski Sebastian – 1500m – 4:23,74 (2016)
7. Bonkowski Hubert – 3000m – 11:03,85(2012)
8. Kuraszyk Kamil – skok w dal – 6,14m (2008)
9. Kuraszyk Kamil – skok wzwyż – 170cm (2007)
10. Janowicz Krzysztof – kula – 12,45m (2003)
11. Sowka Łukasz – oszczep – 61,82m (2005)
Sztafeta 4x100m – 0:45,65 (2017) – Kornel Paterek, Patryk Sikora, Tomasz Zawidzki i Szymon Królikowski