01 Wrz Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.
Pierwszy września 2016 roku to dzień szczególny dla całej społeczności szkolnej, ponieważ w tym dniu serdecznie dziękowaliśmy Panu Dyrektorowi Jerzemu Jurdze za jego wieloletni trud pracy na stanowisku Dyrektora Szkoły i jednocześnie powitaliśmy nową Panią Dyrektor nauczycielkę naszej szkoły Panią Irenę Szynkarek, życząc jej samych sukcesów.
Był to również wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów i nowych nauczycieli, których zapewniamy, że rozpoczęli proces uczenia w szkole z ogromnymi tradycjami, która przez wszystkie lata swojego istnienia kształtuje najważniejsze wartości w życiu człowieka.
Nowy rok szkolny, nowe sukcesy i wyzwania. Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.

 

Mistrzostwa miasta Leszna w lekkoatletyce